Kültür ve Turizm Çözümleri

Kültür ve Turizm, yaşamın her yönünü etkileyen birbiriyle bağlantılı alanlardır. Ancak, insan hayatının her noktasında izi bulunmasına rağmen Kültür ve Turizm konularını anlamak için derin bir bilgi ve tecrübe birikimine ihtiyaç vardır. Çin, Türkiye ve Rusya'dan uzmanlarımız, ABD ve Avrupa'da yıllarca süren çalışma ve eğitim deneyimiyle, tüm deneyimlerinizin yerli normlarla uyum içinde olması için farklı ülke ve pazarların sırlarını sizinle paylaşmaya hazırdır.

İster turistik amaçlı, ister iş gezisi için olsun, kültür ve turizm sektörlerini anlamalı, iyi şekilde analiz etmeli ve en küçük ayrıntısına kadar planlamalısınız. Dahası, her insan farklı ülke ve kültürlerde farklı deneyimler yaşayabilir. Bunun için biz de öncelikle ihtiyaçlarınızı dinliyor, sonra sizin için en uygun ve ilgi çekici planı hazırlıyoruz. Dahası seyahatlerinizin güvenliğini denetliyoruz ve her zaman sadece bir telefon kadar uzakta olmaya sizi bekliyoruz.

Bir ülkeye gideceğiniz zaman, ya da başka bir kültürden insanlarla çalışacağınız zaman yabancı kültürü iyi bir şekilde anlamalı ve hareketlerinizi ona göre planlamalısınız. Akabinde, herhangi bir nedenle yabancı bir ülkeye gittiğinizde, kültürel temelleri, yerel iletişim yöntemlerini bilmeniz ve yerel kültürün kırmızı çizgilerine aşina olmanız gerekir.

Farklı bir ülkenin ekibiyle çalışmanız gerektiğinde, GlocLink Danışmanlık olarak, tercihlerinize ve müşterilerinizin profiline göre özel tasarlanmış videolar, sunumlar, yönergeler, araştırmalar, seyahat programları ve benzersiz öneriler sunuyoruz.

Ayrıca, yerel kültürle ilgili sorularınızı yanıtlamak, sizi iş kültürü uygulamaları konusunda eğitmek, tüm seyahatlerinizi ve deneyimlerinizi kontrol etmek için planlanmış video görüşmeleri düzenliyoruz.

Şirket olarak lokali globale taşıma felsefemiz çerçevesinde, turizm faaliyetlerinde bulunan küçük ve orta ölçekli yerel firmaların kapılarını uluslararasına açmasını desteklemek amacıyla sizlere kültür-turizm alanında da danışmanlık hizmeti sunuyoruz

Hizmetlerimiz

Tur Planlama

İş Etiketi Eğitimi

Kültürel Lokalleşme

Gezi Rotası Oluşturma ve Düzenleme

Acenta Rezervasyonları

Bilet Satın Alımı

Dil Desteği

Seyahat Güvenlik Denetimi

Kültürel Çatışma Çözümlemeleri

Çok Kültürlü Çalışma Ortamı Eğitimleri

DAHA İYİ BİR SEYAHAT VE KÜLTÜR DENEYİMİ Mİ YAŞAMAK İSTİYORSUNUZ?

TOP