Fuar ve Müşteri Ziyaretleri Çözümleri

Uluslararası pazarlarda ürün satışının en önemli unsurlarından biri şüphesiz ki ürününüzle ilgilenen alıcılara ulaşmaktır. Şu anda ticaret fuarları, özellikle uluslararası düzeyde olanlar, dış ticaret yapan birçok şirket için büyük önem taşıyor. Çünkü dünyanın her yerinden alıcı ve satıcıların buluştuğu ve ticari ilişkilerin ilk temasının yaşandığı yer fuarlardır. Ayrıca, EXPO'ya katılmak, şirketinizi tanıtmak, pazardaki yerinizi güçlendirmek, rakip ürünleri saptamak ve ticaret ağınızı genişletmek için bir altın fırsattır.

GlocLink'te müşterilerimize hedef pazarlarda düzenlenen endüstri fuarları hakkında en son bilgileri sunuyoruz. Sizin için en iyi fuarları seçerek tüm fuar hazırlık planlarınızı çıkartıyor ve fuar sürecini sizinle beraber yönetiyoruz. Hedef pazardaki fuar şirketleriyle konuşuyor ve en iyi yeri alabilmeniz için organizatörlerle sizin adınıza görüşüyoruz.

Bununla beraber, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, fuar deneyiminizi daha mükemmel kılmak, yerel alıcılar, satıcılar ve potansiyel müşterilerle başarılı bir şekilde iletişim kurmanızı sağlamak için GlocLink ekibinden bir uzman, temsilcisi olarak şirketinizle birlikte fuarda yer almaya hazırdır.

Hizmetler

Fuar Portföyü Hazırlama

Tercümanlık Hizmetleri

Temsili Fuar Katılımı

Stand Rezervasyonu ve Yapımı

Fuar Hazırlıkları

Kartvizit Değişimi

Stand Görevlisi Temini

Rakip Ürün Bilgisi Raporlama

Ürün Tanıtımı

Konaklama ve Seyahat Organizasyonu

TİCARİ FUARLARA KATILMAK VEYA YURTDIŞI MÜŞTERİLERİNİZİ ZİYARET Mİ ETMEK İSTİYORSUNUZ?

Şirketimizin Tüm Fuar ve Müşteri Ziyareti Hizmetleri ile İlgili Daha Fazla Bilgi İçeren “Gloclink Fuar-Müşteri Ziyareti Hizmetleri Kılavuzu” nu Aşağıdaki Butona Basarak İndirebilirsiniz

TOP