Dış Ticaret Çözümleri

Başarılı bir dış ticaret operasyonu iyi tasarlanmış bir yönetim sürecini gerektirir. Ancak dış ticarette hedef pazar dinamiklerini bilmek ve müşteriyi anlamak tek başına yeterli değildir. Rakipleri, rakip ürünleri ve rakiplerin stratejileri analiz etmek de çok büyük bir önem arz eder. Dahası, “Dış Ticaret” basit bir "alış" ve "satış" fiyatı arasındaki basit bir matematiksel kar farkından daha fazlasıdır.

Uluslararası ticaretten kar elde etmek, pazardaki yerinizi sağlamlaştırmak, tedarikçilerle uzun vadeli iş birlikleri yapmak ve rakipleri geride bırakmak için lojistik, gümrük ve yasal düzenlemeler dahil birçok süreci çok iyi bilmeniz ve mükemmel bir şekilde yönetmeniz gerekir.

Planlarınızdaki bir yanlış hesaplama size işinize bile mal olabilir.

Bugün Çin, Türkiye ve Rusya dünyanın en dinamik pazarları arasında yer almaktadır. Artan ekonomik şeffaflık, nitelikli iş gücü ve küresel ekonomiye eklemlenmek için yerel düzeyde artan talep, dünya çapındaki tüm şirketler için Türkiye, Çin ve Rusya’da iş fırsatları yaratıyor. Ürün ve hizmette doğru seçim ile bu pazarlar küresel oyuncular için diğer pazarlara kıyasla daha cazip kar marjları sunuyor. Yine de her şey stratejinizi nasıl planyacağınız ve doğru adımları atmanıza bağlı.

Küresel bir şirket olan GlocLink'in Hangzhou, Moskova ve Ankara'da ofisleri bulunmaktadır.

GlocLink’in alanında uzman ekibi, şirketinizin uluslararası pazarlardan hammade veya nihai ürün temin etmek veya ürünlerinizi dış pazarlara ihraç etme sürecinde karşılaşabileceği tüm işlemler ve sorunlara yönelik olarak uluslararası ticaret sürecine bütünsel bir yaklaşımla çeşitli hizmet kalemleri sunmaktadır. Böylece, GlocLink Danışmanlık, hedeflenen pazarınızı analiz eder, tüm uluslararası ticaret sürecinizi sizin için planlar ve anlaşmalarınızı başından sonuna kadar sonuçlandırmanıza yardımcı olur.

Hizmetlerimiz

Pazar Araştırması

Ürün Bulma

Sourcing

Uluslararası Satış

Lojistik

Sosyal Medya Yönetimi

E-Ticaret

Online Pazar Kaydı ve Sanal Dükkan Yönetimi

Yabancı Müşteri Verifikasyonu

Dış Ticaret Süreç Denetimi

ŞİRKETİNİZİ VE ÜRÜNLERİNİZİ ULUSLARARASI PAZARLARA AÇMAYA HAZIR MISNIZ ?

TOP